czw, 30 kwietnia 2015

Bardzo smaczny konkurs z Pelplinem w tle

Ruszaj w Drogę - pomysły na weekend. Blog Kasi i Macieja Marczewskich
Nagrody w konkursie - Pelplińskie Specjały Nagrody w konkursie - Pelplińskie Specjały www.ruszajwdroge.pl

Pelplin jest wyjątkowy - za sprawą bajecznej Katedry, którą ogłosiliśmy niedawno "najbardziej towarzyską Katedrą w polskim Internecie". Byłeś kiedyś w Pelplinie - w jednej z największych ceglanych świątyń w Polsce? Widziałeś te piękne drewniane stalle, podziwiałeś kryształowe sklepienia, największe organy na Kociewiu i drugi najwyższy drewniany ołtarz w Europie?  Urzekła Cię niebezpieczna podróż Biblii Gutenberga, widziałeś jak szwendaliśmy się po niedostępnym dla turystów poddaszu Katedry, jak przeglądamy stare pelplińskie księgi i uczestniczymy w cysterskim jarmarku?

A może to wszystko Cię ominęło i słyszysz o tym pierwszy raz? Niezależnie od odpowiedzi - mamy coś dla Ciebie. Katedra Pelplin wraca na nasz blog z workiem pełnym prezentów. A w tym worku same pyszności - kulinarne specjały prosto z Kociewia. To świetna okazja, aby je zdobyć, bo na co dzień są niedostępne. Rozdawane są tylko na specjalne okazje. I taką specjalną okazją jest ogłoszony przez nas konkurs. 

Jak wygrać?

Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie i przesłać odpowiedź na adres Organizatora. 

Znasz Pelplin tylko z naszych opowieści, a masz ochotę na skosztowanie tych smakołyków? Nic nie szkodzi. Ty też masz szansę. Wystarczy, że przeczytasz i wykorzystasz nasze relacje z serii "Katedra Pelplin Cię obserwuje!". 

 

Pytanie konkursowe, warunki i regulamin konkursu znajdziesz pod tym adresem:

- Smaczny Konkurs - rozdajemy Pelplińskie Specjały

 

Smacznego życzą i do konkursu zapraszają: Burmistrz Pelplina "Miasta z Duszą" Patryk Demski, Katedra Pelplin, Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej i rzecz jasna... Ruszaj w Drogę  :)

 

A tak przy okazji

Przyjazd do Pelplina to fajny pomysł na weekend niedaleko Trójmiasta. Zobacz dlaczego:

- Poznaj najbardziej towarzyską Katedrę w polskim Internecie

Ruszaj w drogę

Trójmiejscy blogerzy Kasia i Maciej Marczewscy. Twórcy bloga Ruszaj w Drogę! - jedynego takiego bloga o Polsce. Podróżują po Polsce, prowadzą spotkania Klubu Polskiego Podróżnika, Warsztaty dla młodzieży z Kaszub, występują w Radio Gdańsk i na każdym kroku podpowiadają gdzie wyjechać, co zobaczyć i skąd czerpać pomysły na kolejne podróże po Polsce. 

Strona: www.ruszajwdroge.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież