Wydrukuj tę stronę
czw, 22 października 2015

Poparcie Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu

Okiem rewolucjonisty. Blog Jerzego Borowczaka
Poparcie Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu fot. freeimages.com

Niezmiernie miło mi poinformować, iż otrzymałem rekomendację Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu w wyborach do Sejmu RP. Szanowni Koleżanki i Koledzy. Z przyjemnością pragnę poinformować, że wyroby jubilerskie w ramach branży Moda Polska znalazły się na liście branż,

objętych wsparciem finansowym ze środków Ministerstwa Gospodarki w latach 2016- 2023 (więcej informacji na ten temat:www.mg.gov.pl/node/25109). Pozwoli to konsorcjum Bursztyn. Skarb Polski oraz wielu firmom bursztynniczym na kontynuację w nowej formie programu promocji branży jubilersko- bursztynniczej, który z sukcesem zrealizowaliśmy w latach 2012- 2015.

 

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu oraz całej branży bursztynniczej szczególne podziękowania kieruje na ręce Pan Posła Jerzego Borowczaka, który przez cały czas wspierał nas formalnie i organizacyjnie. Jego pomoc w aplikowaniu o kolejne środki w nowej perspektywie finansowej była nieoceniona.

Dlatego z pełnym przekonaniem pragnę Koleżanki i Kolegów poprosić o oddanie głosu na posła Jerzego Borowczaka w najbliższych wyborach parlamentarnych.

25 października zagłosujmy na Posła Jerzego Borowczaka bo nasza branża zasługuje na swojego reprezentanta w Sejmie RP!

 

Z poważaniem

 

Zbigniew Strzelczyk

Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu

Jerzy Borowczak

Najnowsze od Jerzy Borowczak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież