czw, 22 października 2015

Poparcie Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu

Okiem rewolucjonisty. Blog Jerzego Borowczaka
Poparcie Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu fot. freeimages.com

Niezmiernie miło mi poinformować, iż otrzymałem rekomendację Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu w wyborach do Sejmu RP. Szanowni Koleżanki i Koledzy. Z przyjemnością pragnę poinformować, że wyroby jubilerskie w ramach branży Moda Polska znalazły się na liście branż,

objętych wsparciem finansowym ze środków Ministerstwa Gospodarki w latach 2016- 2023 (więcej informacji na ten temat:www.mg.gov.pl/node/25109). Pozwoli to konsorcjum Bursztyn. Skarb Polski oraz wielu firmom bursztynniczym na kontynuację w nowej formie programu promocji branży jubilersko- bursztynniczej, który z sukcesem zrealizowaliśmy w latach 2012- 2015.

 

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu oraz całej branży bursztynniczej szczególne podziękowania kieruje na ręce Pan Posła Jerzego Borowczaka, który przez cały czas wspierał nas formalnie i organizacyjnie. Jego pomoc w aplikowaniu o kolejne środki w nowej perspektywie finansowej była nieoceniona.

Dlatego z pełnym przekonaniem pragnę Koleżanki i Kolegów poprosić o oddanie głosu na posła Jerzego Borowczaka w najbliższych wyborach parlamentarnych.

25 października zagłosujmy na Posła Jerzego Borowczaka bo nasza branża zasługuje na swojego reprezentanta w Sejmie RP!

 

Z poważaniem

 

Zbigniew Strzelczyk

Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież